Putování za písničkou – jak se nám dařilo

Překrásný festival na Křížové hoře proběhl poslední červnovou neděli a vydařil se. Stejně tak se vydařila skautská spoluúčast na organizaci. Na pohádkové cestě na děti čekaly lesní bytosti a děti pomáhaly víle posbírat korálky. Střelba ze vzduchovky a lukostřelba také našla své příznivce. Kouzelník Harry zpestřil odpoledne kouzelnickým vystoupením.

A během toho všeho bylo k dispozici občerstvení – pivo, limo a sladké i slané palačinky. Byli jsme celkem dobře připraveni materiálně i personálně a tak nám veškerá nabídka vystačila až do konce a délka front byla únosná (snad to stějně viděli i naši zákazníci). K veškerému skautskému programu a občerstvení obvzlášť nutno dodat, že jsme kolem toho strávili hodně času nejen na samotné akci, ale i při přípravách před akcí a i po akci.

Letošní finanční výsledek našeho občerstvení je krásných 25 020 Kč, které byly vloženy na náš sbírkový účet, ze kterého hradíme kupní cenu pozemku a potřebné terénní úpravy, více viz Veřejná sbírka a Tábořiště.

Děkujeme všem našim zákazníkům!!!

Tak zase někdy s naším občerstvením na viděnou, třeba na červenovodské a kralické pouti.