Registrace 2024

Naše středisko Bílá liška patří pod spolek Junák – český skaut, z. s., což je jedna z největších výchovných organizací v České republice, a aby středisko mohlo fungovat, musí mít zaregistrované členy. Členem se zájemce stává odevzdáním a přijetím přihlášky, dodáním potřebných informací a zapsáním do seznamu členů. Pro zachování členství je potřeba každý rok zaplatit registrační poplatek. Člen Junáka může čerpat nejen výhody v podobě pojištění na akcích, slevy na tábor, příspěvek na pořízení nového kroje, apod., ale také se může zúčastnit oficiálních akcí Junáka (např. Závod vlčat a světlušek, Svojsíkův závod, ObRok, kurzy a jiné vzdělávací akce). Po zaplacení registrace získá předplatné skautského časopisu, který vychází 5x ročně. Časopis bude zasílán na adresu uvedenou v přihlášce. Výjimkou je nejmladší věková kategorie (Benjamínci), kdy časopis chodí zpravidla vedoucímu skupinky. Registrační poplatky využijeme k pokrytí části nákladů na provoz nebo vybavení kluboven a splácení pozemku, na němž bychom chtěli vybudovat tábořiště. Více informací k budoucímu tábořišti naleznete zde: https://bilaliska.skauting.cz/taboriste/ Středisko Bílá liška stanovilo pro rok 2024 registrační poplatek ve výši: 1000 Kč/rok/člen. Vybírání poplatků končí 30. 11. 2023. Upřednostňujeme platbu na účet střediska 2400715741/2010, můžete využít uvedený QR kód.

Do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte. V případě více členů z rodiny stačí jedna společná platba. Pokud budete potřebovat potvrzení o platbě, kontaktujte vedoucího svého dítěte.

Lze provést i hotovostní platbu, kterou je třeba nahlásit předem vedoucímu vašeho dítěte, aby si mohl připravit potvrzení o platbě. Pokud by pro někoho byla výše poplatku neúnosná, prosím, obraťte se na vedoucího svého dítěte. Pokusíme se najít možná řešení.

Děkujeme za včasné zaplacení registračního poplatku.

S pozdravem Josef Koukol, vedoucí střediska.