Tábor

I letos plánujeme střediskový tábor společný pro všechny oddíly. Tábor proběhne na stejném místě jako v roce 2020 – v údolí říčky Březné a v termínu od 4. do 17. července.
Fotky z tábora 2020

Nakládání stanů, týpkových tyčí a dalšího objemného materiálu bude probíhat v pátek 2. 7. od 15:00 na horním konci Červené Vody u č. p. 130.

Stavění tábora bude probíhat v sobotu 3.7. od 9:00. Stavění je určeno především pro skauty, skautky a starší. Pro ty, co budou stavět tábor, bude zajištěna doprava, pitný režim a strava.  Bude možné již v táboře zůstat a nevracet se večer domů.
Bourání tábora a převoz vybavení proběhne až v sobotu 31. 7.
Prosíme rodiče táborníků o pomoc při nakládání a/nebo stavění tábora, popř. při bourání.
Odjezd na skautský tábor proběhne v neděli 4. 7. Autobusem z autobusového nádraží Králíky a v Červené Vodě z parkoviště pod kostelem.
Sraz na autobusovém nádraží v Králíkách v 8:30. V Červené Vodě pod kostelem v 8:45. Dodržte prosím čas srazu, musí dojít k předání dokumentace, léků, zavazadel. Na cestu je požadován malý batoh obsahující pití, pláštěnku, žádné další věci navíc!!! Vhodnou obuv.
Návštěvní den se letos opět nekoná. Děkujeme za pochopení. Na tábor se můžete přijet podívat během stavění (v sobotu 3. 7.) anebo poslední den tábora v sobotu 17. 7. od 9:30 do 10:30.
Návrat z tábora bude autobusem v sobotu 17. 7. Červená Voda: Pod kostelem 11:00. Králíky: autobusové nádraží 11:20. Zavazadla budou dopravena v podobné časy.
Podmínky účasti na táboře: odevzdaná přihláška; zaplacený účastnický poplatek; lékařský posudek, souhlas rodičů s poskytováním informací, potvrzení o bezinfekčnosti a negativní covid test (PCR test ne starší 7 dnů, antigenní test ne starší 72 hodin, covid v posledních 180 dnech nebo 22 dnů od první dávky očkování).
Dále je nutné mít: očkovací průkaz, kartičku zdravotní pojišťovny (stačí kopie), případné pravidelně užívané léky (nutné oznámit vedoucím při nástupu + napsat informace na papír a vložit do očkovacího průkazu!!!).
Při nutné konverzaci s dítětem během tábora volejte vůdci tábora: Josef Koukol 725 023 426
Prosíme, popište vybavení dítěte jeho jménem, případně nějakou značkou. Hlavně ešus, sekeru, … nejlépe vše, co lze, popsat. Na zavazadla umístěte visačku se jménem. Věci zabalte tak, ať je zavazadel co nejméně.
Upozornění: Za poškození nebo ztrátu věcí dítěte neneseme zodpovědnost.

Poštovní adresa na tábor:
Skautský tábor Červená Voda
Jméno a příjmení táborníka
poste restante
Zábřeh 78901

Cena: pro registrované 2 900 Kč/os
pro neregistrované 3 400 Kč/os
v případě kratšího pobytu (minimálně 7 dní)
pro registrované 250 Kč/os/den
pro neregistrované 290 Kč/os/den
ceny neobsahují náklady na provedení Covid testu v případě, že bude pro účastníky povinný

Soubory ke stažení: