Akce Středisková

Velikonoční víkendovka ve Frýdku-Místku

Společný vícedenní pobyt pro všechny členy střediska se uskuteční od 6. do 9. dubna. Ubytováni budeme ve skautském domě místních skautů. V průběhu akce uskutečníme několik výletů do okolí, především se podíváme k mohyle Ivančeně  a na Lysou horu. (www.ivancena.cz)

Cena za víkendovku: 1 000 Kč (částka je snížena o drobný příspěvek od střediska cca 33 Kč. Pokud by cena byla pro někoho hodně, ať se ozve).

Odjezd ve čt 6. dubna – vlakem, v Červené Vodě sraz v 14:55, v Králíkách v 15:00.

Návrat v neděli 9. dubna – vlakem,  do Králík 13:35 a do Červené Vody v 13:43.

S sebou: Vhodné oblečení dle předpovědi počasí, pevné turistické nepromokavé boty, pláštěnka, přezůvky, spacák, karimatka, ešus, lžíce, hrnek, hygienické potřeby, skautský kroj nebo oddílové triko (kdo má), kapesné, průkazku na slevu jízdného (platí pro účastníky ve věku
15-18 let a studenty do 26 let), kartičku pojišťovny (stačí kopie), jídlo a pití na čtvrtek (společné jídlo bude od páteční snídaně), pravidelně užívané léky (nahlásit vedoucímu) a malý kámen na Ivančenu. Vše zabalit do jednoho batohu, ať se nám dobře cestuje.

Účast (případně neúčast) nahlaste svému vedoucímu do 24. března. Účastnický poplatek zaplaťte na střediskový účet 2400715741/2010 do 31. března, do zprávy uveďte „Frýdek – Jméno Příjmení dítěte“. Děkujeme. V případě neúčasti se účastnický poplatek vrátí, ale může být snížen o již vynaložené náklady (předem budeme kupovat např. jízdenky).