Výprava Fénixe 19.11.2022

Výprava na Klepáč

Dne 19.11.2022 se uskuteční skautská pěší túra na Klepáč. Akce určená pro všechny členy 3. oddílu Fénix Králíky. Plán výletu je následují, ráno v 8:00 se sejdeme u skautské klubovny v Králíkách. Vyrazíme po červené turistické značce směrem k vrcholu. Pokud bude příznivé počasí, ohřejeme si oběd na ohni. Zpět budeme odjíždět autobusem ze zastávky Dolní Morava, lesní správa, příjezd do Králík je 18:00, na autobusové nádraží. S sebou: vhodné podzimní oblečení s turistickou obuví, pláštěnku, pití a jídlo na celý den + cokoliv co lze opékat na ohni.

A jelikož oddíl začal fungovat v roce 2007, tak možná bude cestou i něco sladkého. Kdyby byly i svíčky, kolik by jich bylo?

Na výpravě nás moc nebylo, ale počasí bylo nádherné a užili jsme si to. Foto zde.