Akce Středisková Tábor

Tábor Pasínky 2023

A je to tu! Těšíte se na tábor?
Prudký potok zurčí, vzpomínky volají…
Ano, i letos budeme tábořit na našich oblíbených Pasínkách.
Informace a potřebné dokumenty najdete zde.
Naviděnou na Pasínkách!

Termín: so 1. 7. – so 15. 7.

Místo: Pasínky u Prudkého potoka (Chrastice, okres Šumperk)

Vedoucí tábora: Helena Drážná, tel. 722 122 653

Cena celého tábora
– pro registrované 3 600 Kč/os
– pro neregistrované 4 200 Kč/os

Cena v případě kratšího pobytu (minimálně 7 dní):
– pro registrované 300 Kč/os/den
– pro neregistrované 360Kč/os/den

Stavění tábora proběhne v sobotu 1. 7. Stavění je určeno pro skauty, skautky a starší, tj. cca od 11 let. Účast nebo neúčast dítěte na stavění domluvte s vedoucím dítěte nejpozději do pátku 23. 6.

Hromadný odjezd na tábor bude v neděli 2. 7. dopoledne.

Hromadný návrat z tábora bude v sobotu 15.7. odpoledne.

Přihlášky je možné odevzdávat do pátku 26. 5. 2023. Při pozdějším podání přihlášky není zaručeno její přijetí, případně může být účastnický poplatek navýšen na 4 200 Kč.

Platbu za tábor pošlete nejpozději do pátku 2. 6. 2023 na účet střediska č.: 2400715741/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte JMÉNO A PŘÍJMENÍ DÍTĚTE. Platíte-li za více dětí naráz, uveďte jména všech. Platíte-li za menší počet dnů, uveďte za kolik. Preferujeme platbu na účet, je ale možné zaplatit i hotově vedoucímu dítěte. V takovém případě vedoucího předem informujte, aby si mohl připravit potvrzení o platbě.
Žádost na příspěvek od odborové organizace nebo zaměstnavatele je možné dostat na požádání u vedoucího dítěte.
V případě, že je pro Vás cena tábora příliš vysoká (více účastníků z jedné rodiny, finanční nouze apod.), ozvěte se vedoucímu svého dítěte, pokusíme se pomoci.

Táborové dokumenty

Zde najdete všechny dokumenty potřebné k táboru.
Posudek od lékaře má platnost 2 roky – pokud máte posudek z loňska, letos není nový potřeba.

Pro rodiče a děti

Dotazník k táboru (ÚČASTNÍK) – odkaz ZDE