Výlet LKL aneb cestou necestou po okolních kopcích

Na neděli 4. června je naplánovaný výlet přednostně určený pro vlčata a světlušky. Další zájemci dle domluvy.
A co že znamená LKL? Počáteční písmena tří kopců mezi Červenou Vodou a Králíkami – Luzný, Kamenáč a Lískovec.

Půjdeme po turistických cestách i volným terénem. Oběd si připravíme společně, pravděpodobně sekanou s bramborem a zeleninou.

Sraz v Červené Voděbna autobusové zastávce v 8,45 a v Králíkách na autobusovém nádraží v 9:00. Konec bude v Červené Vodě na parkovišti pod kostelem v 15:30 a v Králíkách na autobusovém nádraží v 15:43. S sebou vhodné oblečení dle počasí, pevnou turistickou obuv, pití na celý den, svačiny, ke společnému obědu brambory (příloha k sekané), jídelní misku, lžíci, ostrý nůž na oškrábání brambor a půl litr vody na vaření, pláštěnku, KPZ, deník, psací potřeby.